Вопрос о Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi Redmi Note 4
Отзывы (1)

Привіт. В мене така проблема: я випадково скасувала дозвіл на встановлення фото на контакт. Як це можна виправити?

Гость

як що в Xiaomi Redmi Note 4 то зайдіть в налаштування - системні програми-контакти-увімкніть показувати фото і інформацію

Тест на знание технологии 5G   Выбрать выгодный тариф среди 9 операторов РФ